Víte proč nakupovat právě u Stroll?

Sháníte novou obuv a líbí se vám naše produkty? Povíme vám, proč je výhodné nakupovat právě u nás.

Kvalitní kožené produkty

V našem internetovém obchodě najdete pouze produkty z kvalitní usně, které vynikají svou trvanlivostí. Navíc se kožená obuv velmi dobře přizpůsobí noze, je prodyšná a měkká a má vynikající absorpční vlastnosti.

Široký výběr produktů skladem

Nabízíme vám přes 800 kvalitních kožených produktů, takže si můžete vybrat obuv pro každou příležitost.

Kvalitní značky

V našem sortimentu najdete obuv a kabelky kvalitních značek . U nás si vybere i nejnáročnější zákazník.

Přehledný systém objednávání

Aby se vám u nás lépe vybíralo a nakupovalo, nabízíme vám přehledný systém objednávání s filtrováním produktů, který vám usnadní orientaci v naší rozsáhlé nabídce.

Produkt dne

Každý den najdete v našem e-shopu alespoň  jeden produkt v akci s výraznou slevou, který najdete na hlavní stránce pod označením Produkt dne a zvýrazněný štítkem AKCE. Nákup u nás se vám pak ještě více vyplatí.

Pravidelné akce

Nabízíme vám velmi časté akční nabídky našich produktů s výraznou slevou, ať už se jedná o sezónní slevy či jednorázové akce. Proto je výhodné nabídku našeho internetového obchodu pravidelně sledovat.

 

Nepadnoucí obuv vám obratem vyměníme 

Objednali jste si u nás boty, které vám ale po vyzkoušení nepadnou? Potřebujete jinou velikost? Vyjdeme vám maximálně vstříc. Pokud vám nesedí velikost,zdarma vám je vyměníme a nebo vám vrátíme peníze.

Zákaznická podpora také na Facebooku

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Jsme vám připraveni pomoci na telefonické lince, e-mailu a nově také na Facebooku. Vyberte si způsob kontaktu, který vám nejvíce vyhovuje.


Vaše spokojenost je pro nás na hlavním místě, proto se snažíme naše služby stále zkvalitňovat. Přejeme vám příjemný nákup v našem internetovém obchodě.