Obujte luxusní letní sandálky nebo střevíčky

Letní sezona je v plném proudu a kromě nových módních outfitů si žádá i doplnění botníku o novou obuv následující aktuální trendy. V létě se venku pohybujeme mnohem víc než v zimních měsících, proto je důležité vybírat kvalitní boty, které nohy a chodidla ochrání a chůzi po rozpálených ulicích jim usnadní.

Zpocená chodidla v obuvi nejsou ničím příjemným, ale 100% zabránit se jim v horkých letních dnech většinou nedá. Volte proto takovou obuv, která tzv. dýchá. Pokud máte v oblibě baleríny, vzdávat se jich kvůli létu nemusíte. Právě ty se vyrábějí i v perforovaných verzích; nejen, že vypadají trendy, ale navíc jsou větrané. K jednoduchým šatům nebo pouzdrové sukni vypadají v létě skvěle i nízké boty s otevřenou špičkou. Na letní party pak nazujte páskové sandálky na vysokém podpatku.

I do letošního roku se přesunula móda dámských bot na platformě, které můžete vidět na nohou desítek žen. Na opálených nohách nádherně vyniknout třeba sněhobílé střevíčky s otevřenou špičkou. Dáváte-li přednost spíše pohodlné chůzi bez podpatků, zvolte nízké sandálky – ty jsou perfektní volbou třeba při večerních procházkách na dovolené. A ráno při cestě na pláž nazujte pohodlné žabky. Nezapomeňte však nárty nohou důkladně mazat opalovacím krémem, i ty se totiž mohou jednoduše spálit.

I pánové si v létě přijdou na své. Na spoustě z nich uvidíte žabky z různých barev a ve více či méně vkusných barvách. Na žabkách není nic špatného, ale například do restaurací nepatří, a to ani v létě. Nechte si je spíše na dovolenou nebo na procházku na koupaliště, tam se hodí nejvíce. Při vysokých teplotách nazujte raději koženou perforovanou obuv, ve které se budete cítit příjemně i během parných dnů.